Misyonumuz

Müşterilerimizin işlerine, gerçek katma değerli kaliteli satış destek ürünleri ve hizmetleri sunarak karşılıklı bir güven inşa etmek.

Reklam amaçlı tasarım çözümleri arayan tüm müşteriler için ilk akla gelen stratejik ortak olmak

Kendimizi ve işlerimizi geliştirmek için asla bitmeyen bir arayışla, çalışanlarımızın, paydaşlarımızın ve tedarikçilerimizin beklentilerine ve tutkularına saygı duymak.

Vizyonumuz

Alternatifli ürün seçenekleri, doğru hizmet ve fiyat politikamızla müşterilerimizin memnuniyetini maksimumda tutmak, ihtiyaçları tam zamanında karşılamak.

Verdiğimiz tüm hizmetlerde optimum fiyat performans dengesi hedefleyip, örnek gösterilecek bir marka değeri olmak.

Çalışma Senaryosu

Art of Retail Technologies

Biz Kimiz

Aort Design 2012 yılında Limited Şirket olmuş İTÜ Mimarlık ve Marmara Güzel Sanatlar mezunu, Endüstriyel Tasarımcı iki ortak tarafından kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana satış destek ürünleri, fuar standları, ürün teşhir standları, iç ve dış mekanlar ve animasyonlar gibi pek çok konuda tasarım, üretim, proje uygulama ve danışmanlık hizmetleri vermektedir. Deneyim temellerini 2000’li yıllarda atan kurucu ortaklar, önemli ajanslarda, Unilever, Coca-Cola, British American Tobacco, Vestel, Sony gibi global firmalara tasarımda ve sahada pek çok başarılı işler çıkarmışlardır.

Aort Design kuruluşundan bu yana da başarıyla ve gururla yönettiği projelerde pek çok işe imza atmıştır. Ürün teşhir standlarından mekan tasarımlarına kadar uzanan geniş bir yelpazede çeşitli ölçeklerde ve niteliklerde çalışmalar Aort’un özel ilgi alanını oluşturmaktadır.

Özet olarak Aort, firmanızın ve ürünlerinizin daha iyi algılanması ve pazarlanması için yeni fikirler çözümler ortaya koyan, ve bunların tasarım ve üretimlerini yapan stratejik satış ortağınızdır.

Bizimle irtibata geçin